SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
“Shitet banesa 44m2 (ne dokument), ndertim i vjeter + podrumi
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
ID e produktit :
107752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
“Shitet banesa
Cmimi- 45.000 euro
Tel: 044469276

- Banesa ka 44m2 (ne dokument), ndertim i vjeter por shume cilesore
- Banesa ndodhet ne Katin e IV ne Bregun e diellit
(perballe Raiffeisien bankes)
- Dokumentacioni në rregull ,I regjistruar ne kadaster,me flete poseduese

Banesa perbehet nga:
- 1 dhome dite(salon)
- 1dhoma gjumi
- 1 Kuzhine
- 1 Banjo
- 1 Ballkon
- Korridor

- Banesa shitet komplet e mobiluar, si dhe eshte e renovuar

- INFORMATA SHTESE:
- Banesa posedon gjithashtu kushtet e pergjithshme si me poshte:
- Vendparkingje te jashtme,
- Mirembajtja e objektit (pastrimi, mirembatja e pergjithshme, etj.)
- Vendi per mbeturina
-Banesa posedon Klime , gjithashtu ka edhe Tende verore.
-Banesa eshte e izoluar nga jashte me stirodoll 10cm
Banesa posedon matesin e ujit te vecante
Informata rreth publikuesit
Astrit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »