SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohen 2 lokale me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '17
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
107753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen 2 lokale me Qera Lokalet gjenden ne Prishtine ,perkatësisht ne lagjen Kolovica.Lokalet kane 40m katror te dy se bashku 80m katror , lokalet jane te pershtatshme per depo,zyre personale apo qfardo tjeter.Ka energji elektrike,WC ,kanalizim dhe ujesjelles.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flokart
Prishtinë
049750332
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »