SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHES) SHTEPI NE RRUGE KRYESORE
Çmimi :
€650,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
107843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Shtepine se bashku me 4 Ari Truall , ne rrugen kryesore te prishtines, Shtepia eshte tri kateshe dhe e tera eshte me lokale , kati perdhese si dhe te dy katet jane lokale,
Qmimi i Volitshem
Kontakt- Viber-Arberi
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »