SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 105m2 me qira në Tophane.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
107855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 105m2 me qira në Tophane.
Banesa është në katin e VII-të, objekti mirëmbahet në pastrim, ndriqimin e dritave dhe lifti punon 24h.
Banesa ka këtë renditje.
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon
1. Banjo
1. Garazhë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »