SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET OBJEKTI SHTEPI+LOKALE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
1
Madhësia :
700 m²
Viti i ndërtimit :
2004
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
107857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET OBJEKTI SHTEPI+LOKALE . KATI I PARE ESHTE VETEM LOKALE DHE KORIKORI . JAN DY LOKALE NGA 132 m2 .
LOKALET JAN TE LESHUARA ME QERA . TE NJETE PERSONA E KAN NGA QE NGA VITI 2003/2004. KATI I DYTE ESHTE BANIM . I KAN 2 HYMJE . 1 HYMJE ESHTE E RREGULLUAR PREJ A DERI NE ZH . NUK I MUNGON KURGJO . HYMJA TJETER ESHTE E PAREGULLUAR POR ESHTE E GATSHME PER QDO RREGULLIM . NUK ESHTE NE PENG OSE NE HIPOTEK . MENJEHER MUND TE DAL NE EMRIN TUAJ . KONTAKTUES 044 54 66 66 +37744546666 SABRIU
Informata rreth publikuesit
Sabri
Gjilan
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »