SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.
Çmimi :
€159,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:34
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
107880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.
Banesa gjendet te Banesat e Bardha në lagjen Bregu I Diellit (te stacioni i fundit i 4-shit), është shumë afër Sh.F. ILIRI, është tërësisht e renovuar si dhe shitet e Mobiluar.
Banesa në dokumentacion ka 92m2 mirëpo pas një ndryshimi që është bërë dhe një shtese, tani banesa ka 150m2.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
4. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Shpajz
1. Koridor

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »