SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE ME QIRA QENDER
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
107883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Qender te qytetit , ne lagjen pejton , ne kompleksin e sapo perfunduar , kati i 5 dhe ka dhome dite me kuzhine dhe ballkon, dy dhoma te fjetjes , banjo, korridor, me ngrohje qendrore te qytetit, dhe mundesi edh eper vend parking,
Mobiliet jane te paperdoruar me pare, leshohet per here te par
Te interesuarit te me kontaktojne ne numer te telefonit
ose Viber ose Whats'up -Arberi 045 641 794
Çmimi: 350 EUR
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »