SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE BANESË ME QIRA SLLOVENIA SPORTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:19
Dhoma gjumi :
3
ID e produktit :
107886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira te sllovenia sporti ne katin e 7.
Banesa posedon : dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhinë, banjo dhe ballkon e mobiluar komplet.
Çmimi : i diskutueshëm
Tel : 044 260 024
Tel : 044 361 782
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »