SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE BANESË ME QIRA SLLOVENIA SPORTI
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:57
Dhoma gjumi :
3
ID e produktit :
107889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira te sllovenia sporti ne katin e 7.
Banesa posedon : dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhinë, banjo dhe ballkon.
Çmimi : 400 euro i diskutueshëm.
Tel : 044 361 782
049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »