SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP shet Banesen 62.70m2 Ne qender Pejes komplet te mobiluar dhe me ne qmim shum te Lir. vetm 50,000mi Euro .
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
107898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP shet Banesen 62.70m2 Ne qender Pejes komplet te mobiluar dhe me ne qmim shum te Lir. vetm 50,000mi Euro .
Banesa gjendet në afërsi të korzos se qytetit të Pejës. Në afërsi gjendet edhe një shkollë fillore, qendra për mjekësi familjare (ish ambullanta e fëmijëve), universiteti Dukagjini, lokale të ndryshme dhe Hotel Dukagjini.
Banesa posedon një dhomë të ditës (Sallon) me pamje direkte mbi qytetin e Pejës dhe grykën e Rugovës. Në Sallon është e integruar edhe Kuzhina, e cila është shumë pak e përdorur, pasi që pronari jeton në Gjermani dhe e shfrytëzon banesën vetëm disa ditë ne vit. Kuzhina është e punuar nga Gacaferri dhe është e kualitetit të lartë. Perveç dhomës së ditës, banesa posedon edhe një dhomë të fjetjes, banjon dhe një korridor të madh. Të gjitha dhomat kanë parket dhe janë të mobiluara. Banesa ka nxemje qëndrore, interfon dhe derë të blinduar.
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .Ne +38649699964 viber tango apo ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »