SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat !!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat . Banesat anë kuadratura të ndryshme , duke filluar prej 59 m² , 60 m² , 81 m² dhe 96 m² . Banesat janë në përfundim e sipër . Rrymë dhe ujë 24 orë
Informata rreth publikuesit
BT Project
Fushë Kosovë
049333337
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »