SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90m²
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me kuadraturë 90m² . Banesa gjendet në katet : Përdhesë , VI dhe VII . Rrymë dhe ujë 24 orë . Banesa është e përfunduar dhe e gatshme për banim . Banesa ka dokumentacion të rregullt . Banesa shitet me ose pa mobile .
Informata rreth publikuesit
BT Project
Fushë Kosovë
049333337
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »