SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
107956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin me qira me 110 m2, lokali eshte i pershtatshem per te gjitha kerkesa si per depo apo markete zyra, lokali posedon dy hyrje si dhe hyrje per automjete gjindet ne afersi te ambasades hungarese dhe Ambasades Amerikane, ne lagjen Arberia 1 (ish Dragodan) rruga 24 Maji nr 29
po ashtu lokali ka mundesi te ndarjes 55/55 m2
Informata rreth publikuesit
arben
+38649776622
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »