SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat me afat pagese për 3 VITE !!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat me kuadratura të ndryshme duke filluar prej 48m² e deri në 103m² . Banesat janë në punim e sipër dhe pritet të përfundojnë në muajin MAJ - QERSHOR 2014 .
Banesat kanë rrymë dhe ujë 24 orë .
Informata rreth publikuesit
MAB
Fushë Kosovë
049333337
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »