SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje ne Qender te Sheshi- Hoteli Grand- kati i 2 -e Renovuar tersisht
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
107980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
--Shitet Banesa 70m2 --3 dhomshe ne Zemer te Prishtines-,Qender, te sheshi shume afer Hotelit Grand( te ShKolla fillore ,Faik Konica -Prishtine.-
-Kati i ll-të,Ndertim i vjeter
Banesa eshte tersisht e renovuar me nxemje qendrore,rrjet i ri me Termokos,air conditioner,dritare plastike klasi A,me roletne,dyer +der te hyrjes extra te blinduar anti zjar, ,instalim te rrymes,parket,instalimi ujit ,mobilje te gjitha te rreja etj..
Ka pamje kah Lindja dhe Perendimi
ka edhe parkingun per banor(vetem per banor) me dokumentacion te regullt,,pron e vjeter e imja,,perkthimi menjeher.
Shitet prej pronarit.
Banesa me dokumentacion ka 56m2 por gjendja faktike 70m2 bruto.
E pershtatshme per Banim,per Zyre,Ordinanc,Noter,per dhenje me qira.Hostel. etj.
Posedon;
2-Dhoma --me pamje-Lindja
1-Sallon-Perendimi
1 Kuzhin----Perendim
1-Trepezari-perendimi
2-Ballkona-Lindje dhe Perendim
1-Koridor
1-Banjo + dritare
1-Podrum-28m2
Rruga--Nena Terese -Te Tre sheshirat!Prishtine
Banesa eshte shume funksionale kati i 2-te
Rryma
Uji
Internet & Tv.kablloviku
Tel.--te gjitha 24h/7
Nuk bej Ndrime as konpenzime!
Pres bleres serioz
Per me shume info ne me shkruani ne hotmail
ose tel --044 135 968 & viber +37744135968
Ju faliminderit.
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
044135968
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »