SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
108015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap lokalin me qera buze rruges kryesore afer rrethit te Cagllavices, lokali ka 350 meter katror dhe ka infrastrukture bashkohore per afarizem, e pershtatshme per veprimtari te ndryshme, lokali gjendet ne zonen e biznesit , afer qendrave afariste si: ‘Bau Market, Viva, Albi Mall dhe Grand store”. Lokali ka ngrohje qendrore, sistemin e integruar per siguri (CCTV camerat online, alarm sigurie, kunder zjarrit, rrjetin e internetit, uje 24 ore, parkim per 15 vetura, qasja ne lokal edhe me mjete transportues te renda per ngarkim dhe shkarkim, shtylla per reklama (Billbordi) etj. Marreveshja afat gjate e qeras e determinon cmimin – e negociueshme. Na kontaktoni edhe ne viber. 044501344.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
044501344
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »