SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall dhe dy shtepi ne fshatin ZAJM-Kline
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '16
Madhësia :
5000 m²
ID e produktit :
108023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 50 ari truall me dy shtepi.
Trualli gjendet ne fshatin Zajm, Komuna e Klines, perkatesisht afer Market Nora. Trualli ka qasje ne te gjitha sherbimet komunale: rryme, ujesjelles, kanalizim, dhe ne rrugen e asfaltuar.
Njera nga shtepit eshte e kompletuar dhe e gatshme per banim.
Nr per kontakt: 044107855
Informata rreth publikuesit
Mani
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »