SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten 2 banesa ka 92metr2 ugjent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
108025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten banesat ka 92 metra katror jan ne katin 4 dhe 5 jankompleete meqelsa ne dor te interesuarit lajmronu netel 0444766877 ganiu
Informata rreth publikuesit
Ganiu
Gjilan
+37744766877
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »