SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
81 m²
ID e produktit :
108033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka nje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe terase, banesa eshte ne katin e 7-te dhe leshohet e pa mobiluar. Banesa eshte me nxemje te qytetit ka, lift, vetem banort kane qasje ne objekt, hyrja dhe lifti me kartela.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edison
Prishtinë
044386159
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »