SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet objekti me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
108042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet objekti me qera, objekti posedon 600m2+100m2 (aneks).
Objekti gjindet ne magjistralen Gjilan - Prishtine kilometri 12.
Gjatsia e objektit eshte 50m kurse gjersia 12m dhe lartesia 4m
Konstruksioni eshte krejtsisht beton po ashtu edhe kulmi eshte e izoluar me lesh gjami.
Objekti ka rrymen, kanalizimin dhe rrugen e asfaltuar
Objekti ka 1 hektar tok perreth, eshte i pershtatshem per cdo lloj veprimtari ose prodhimtari

(Ne foto shihet vetem gjysma e objektit)
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Gjilan
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »