SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) KERKOJ BANESE GJYSME TE MOBILUAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
108130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj Banese gjysme te mobiluar , nuk prish pune lagjja, por vetem duhet te kete Kuzhinen e rregulluar dhe Banjon,
Ofertat mund edhe e me dergoni ne email adresen :
arberani@hotmail.com

Kontakt_Viber_Whatss Up
Arberi
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »