SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 40m2, në Qendër
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
108137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë ekskluzive në shtitje, kati i parë, 40 m2, në qendër të Prishtinës, 100m distancë nga sheshi Nëna Terezë, Tek Eukelsi

Ka këtë rënditje:
-dhomë dite
-kuzhinë me trapezeri
-banjo
-Koridor
+ballkoni 7 m2
+bodrum prej 5 m2.

tejet i pershtatshem per zyre, ne nje lokacion shume te frekuentuar në shesh të qytetit

Çmimi i shitjes 85 mijë euro
KRG-Kosova Realty Group
Tel: 044 173 593, dhe 049 835 999
info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »