SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QIRA afer S.SPORT mbrapa Hotel SIRIUSIT
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
ID e produktit :
108149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesën dydhomëshe 47m² në qendër të Prishtinës. (Është kati parë i shtepis me hyrje ndaras në kuadër banesës).
Përbehet prej:
1 Dhomë me TV me 2 kauqa.
+1 Para-dhomë tjetër me 2 kauqa me Kuzhin.
+1 Banjo.

Është e mobiluara me gjitha sendet elementare që nevoiten. Ka Lavatriqe, TV me Kabllovik, Internet WiFi, 4 kauqa gjithsej tavolina bukes dhe mini kuzhin. Banesa gjendet 170m mbrapa Hotel Siriusit, apo afërë Universitetit FAMA, në Rrugën Gustav Majer në qendër të qytetit.
Është e përshtatshme për Qifte, Familjar ose Studentea. Shiko fotografit per me teper detaje!

ÇMIMI (200 €) Në këtë çmim futen falas:
Internet-WiFi, TV kabllovik me 100 Kanale, Uji dhe Berllogu. Juve ju mbetet pagesa vetem e qiras dhe rrymes.

Numri kontaktues Tel: 049 67 67 00
Viber & WhatsApp: +38649676700Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
049 67 67 00
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »