SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepi 2,5 ari ne qender te Prishtines!Delta
Çmimi :
€360,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:31
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
108205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka 2.5 ari,ka dy lokale ne perdhes dhe ne katin e pare dhe te dyte ka nga dy dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,tarrace.Ka edhe oborr rreth 40m2.Ka flete poseduese.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »