SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blejm Banes urgjent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
108206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojm banes per blerje Urgjent ne Prishtine ose Fush Kosove .. banesa duhet te jet me qmim te arsyeshem .. pagesa behet komplet me kesh . Ne jemi agjencion dhe banesen e kerkojm per klientet . Nese keni banes me shit ju lutem na informoni ne tel - viber - email . ne foto i keni informatat . JU MIREPRESIM
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049277999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »