SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA ) BANESE NE DARDANI TE PARKU
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
108210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOJ BANESE NE DARDANI TEK PARKU, BANESA , posedon,Sallon me kuzhin banjo , koridor dhome fjeteje dhe Ballkon. E renovuar dhe mobilohet me mobilie te reja
Preferohen qift , nderkombetar, apo femra te punesuara

Kontakt-Viber_Arberi
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »