SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ECOIMPEX-Shese-leshoj objekt me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '15
Madhësia :
2450 m²
ID e produktit :
108212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese-leshoje objektin me qera ne Prishtine.Objekti ka siperfaqe 2450m2 dhe me 8 ari oborre.Ka parking te mjaftushem, ka kater kate , bodrumi, perdhesen.Objekti posedon kater salla si , sallem me 500m2, sallen 120m2, sallen me 60m2, sallem me 55m2.Po ashtu ka 33 dhoma ,33 banjo te paisura dhe 8 servisa percjelles. Ka nxmeje qendrore me qymyr, dru ka rezorvarin me uje, gjenderator. Objekti eshte i pershtatshem per qfardo veprimtarie biznesi si , Ambasada, Spitale, Zyre, Kolegje, Banke, etj.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »