SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE B.DIELLIT TE BAN.ENGENIERING
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
108236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojë banesen me qira ne Bregun e Diellit te banesat e Engenieringut,ndodhet ne katin e 1-rë(përdhes),eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :
sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
Ka mundesi me shtu ndonje mobilje varet nga kerkesa e qiraxhiut,si dhe mund te leshohet banesa edhe per kohe te shkurter.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.ny
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »