SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepi
Çmimi :
€193,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
230 m²
ID e produktit :
108239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine e cila gjendet menjehere prapa Gorenjes ne Prishtine e ndertuar ne nje siperfaqe prej 5.5 ari. Shtepia ka nje siperfaqe mbi 200 m2, perfshire garazhen. Shtepia posedon kater dhoma gjumi, dy banjo te kompletuara, sallonin me kuzhine si dhe parahyjen. Shtepia eshte e paisur me nxemje qendrore me sistemin me pelet dhe dru.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Pristina
049490050
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »