SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Arberi shes shtepine 245m2, P+1 kat, me oborr 3 ari. Shtepia eshte leshuar nd
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
ID e produktit :
10828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shes shtepine 245m2, P+1 kat, me oborr 3 ari. Shtepia eshte leshuar nderkombetareve me qira deri 2017, me mundesi vazhdimi. Qiraja vjetore eshte 36.000 euro. Shtepia eshte rinovuar dhe e mobiluar. Çmimi i shitjes eshte 500.000 euro. Tel 044/124-406 apo 045/502-040
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »