SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banes me qira mbrapa teatrit kombëtar - Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
10829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banes me qira.
Banesa posedon 3 dhoma. Nje dhomë gjumi 1 dhom pushimi, kuzhinë, shpajz dhe 2 ballkona. Banesa është e përshtatshme për banim familjar apo edhe për banim idividual. Në foto shihet banesa

Per kontakt : 045-588-543 dhe 044-262-469
Informata rreth publikuesit
Ibush
Prishtinë
045588543
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »