SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne bregun e Diellit II
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
108294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni Millennium-ofron ne shitje banesen dy dhomshe ne Bregun e Diellit II te Banesat e Bardha afer shkolles fillore "ILIRIA" .

Banesa gjendet katin e dyte posedon 64 m2 neto dhe perfshine:

1. Dhomen e pritjes,
2. Dhomen e gjumit,
3. Kuzhinen,
4. Banjo
5. Depon dhe
6. Terrasen
Çmimi i baneses:58000
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
049 853 536
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »