SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani afer PTK-se
Çmimi :
€66,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
108297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni Millennium -ofron ne shitje banesen ne Dardani me siperfaqe prej 61m2 dhe gjindet ne katin e V.Banesa ka sallonin e madh,dhomen e gjumit,kuzhinen me trepezari,korridorin,banjon,ballkonin.Banesa ka pamje kah Perendimi.Ashensori punon rregullisht.Çmimi:66.000 euro
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
049 853 536
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »