SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Qender
Çmimi :
€118,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
108300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni Millennium-ofron ne shitje banesen në Qendër me sipërfaqe prej 63m2 dhe gjindet në katin e II. Banesa ka sallonin e madh. dhomën e gjumit, kuzhinën e madhe me trepezari ,korridorin, banjon, 2 ballkona të mëdhenj dhe bodrumin 16m2. Banesa me një rregullim të mbrendshëm shumë lehtë mund të shëndrrohet në banesë 3 dhomëshe. Banesa ka pamje kah Lindja dhe Perëndimi. Çmimi:118.000 euro.
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
049 853 536
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »