SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Breg te Diellit afer Qendres Tregtare
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
108302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni Millennium- ofron ne shitje banesen e renovuar në Breg të Diellit prapa Qendrës Tregtare me sipërfaqe prej 100m2 dhe gjindet në katin e IV.Banesa ka sallonin e madh ,3 dhoma gjumi, kuzhina me trepezari ,2 banjo, ballkoni i madh.Çmimi:130.000 euro i diskutueshëm!
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
049 853 536
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »