SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Bregun e Diellit -zona Lindje
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
108304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni Millennium-ofron ne shitje banesen 3 dhomeshe ne Bregun e Diellit, Zona Lindje. Kati i dyte dhe ka siperfaqe prej 83 m2.
Banesa ka sallonin, kuzhinen, trapezarine, dy dhoma gjumi, banjon me WC, toaletin, dy ballkona dhe korridorin. Cmimi i baneses eshte 87000 euro.
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
049 853 536
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »