SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia dy kateshe dhe objekti ne tri etazhe‏
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
1974
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
10833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Arberi(Dragodan) dhe gjendet nje rruge mbi Ministrine e Shendetsise(Spitali i dikurshem i mushkerive) e nje rruge me posht se shtepia e Ramush Haradinajt - 200 metra pertej Ambasades Ruse. Rruga eshte e asfaltuar , eshte shume afer qytetit si dhe ka afer shkollen,shtepine e shendetit,etj. Trolli ka siperfaqe prej 5,3 ari,me shtëpine e vjeter te banueshme prej 240m2 në dy kate dhe bodrum,e rretuar me oborr.Bashkangjitur është objekti i ri nen kulm prej 500m2 në tri kate.Objekti eshte i ndertuar me material te forte (20 tone armatur) me llogari statike prej 2 tone per meter katror.
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Prishtinë
044111073
36 Eduard Lir Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »