SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NEW (QIRA) BANESE EKSLUZIVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:05
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
108342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese exluzive e mobiluar ne lagjen e spitalit dhe per here te pare te shfytezuar, banesa posedon , Sallon me kuzhine, 2 dhoma fjetje, banjo, 2 WC,koridor Ballkon, trapezari,

Kontakt_Viber_Arberi
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »