SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove me siperfaqe prej 74m2
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
108350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove banesa eshte te policia. dhe ka siperfaqe prej prej 74m2,eshte ne katin e 8. edhe nje muaj eshte e gatshme per banim.

Banesa posedon :.
Sallon me kuzhin.
2 dhoma gjumi.
2 terasa
.koridor
banjo.

cmimi 26.000 euro

Mund te kontaktoni ne nr +38649394111

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »