SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bleje vetëm me 325 euro ratë ( këst ) Mujore dhe me mundesi të ratave deri ne 10 vite, 15 vite apo 20 vite.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
108373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kontakto: +377(0) 44 144 724
Kjo është banesa për ty!
Banesat ne shitje
60.9 M/2,
62.2 m/2
79.0 m/2
85.7 m/2
83.3 m/2
106.8 m/2
105.5 m/2
73.7 m/2
59.4 m/2
81.7 m/2
Bleje vetëm me 325 euro ratë ( këst ) Mujore dhe me mundesi të ratave deri ne 10 vite, 15 vite apo 20 vite.
Materialet ndertimore
Dera e hyrjes do te hapet me videofon nga secila banese. Korridori dhe shkallet do te jene te shtruara me polimermer dhe do te kene ndriqim te mjaftueshem natyror si dhe ndriqim elektrik, ku kemi siguruar invertorin per ndriqimin e korridoreve dhe shkalleve te perbashketa.
Ashensori do te jete automatik dhe ne rast te nderprerjes se rrymes, ashensori kthehet nje kat me poshte dhe dera hapet automatikishit.
Dyert kryesore te seciles banese jane te blinduara, me profile metalike brenda deres, brave speciale kunder thyerjes si dhe syrin per shiqim.
Materialet dhe pajijsjet brenda baneses te gjitha jane te klasit te pare dhe me ateste perkatese.

Dyshemeja dhe muret e banjos dhe muret ne kuzhine jane me pllaka italiane te keramikes ku ju do te zgjedhni ngjyren apo nuancat e pllakave.
Nese vendosni te merrni banese nga ne atehere ju do te mund ta realizoni nje banese tamam ashtu si e keni paramenduar.
Ne kete faze ju mund te zgjedhni edhe organizimin e baneses. Ju mund te vendosni se a deshironi qe dhomat e juaja e jene me te medhaja ose me te vogla. A deshironi qe kuzhina te jete e ndare nga qendrimi ditor apo bashke me qendrim ditor. E tera kjo do te behet pa pagesa shtese. Poashtu ju do te zgjedhni ngjyren e mureve neper dhoma dhe kur t'i merrni çelesat nuk do te keni nevoje te beni ndryshime sepse e kemi bere ne sipas kerkeses suaj.

Kontakto:
Tel.@viber +377 44/ 144 - 724
Shpetimi
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044144724
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »