SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE EMSHIR TE KULLAT E ARABEVE
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
108379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e cila gjendet ne lagjen Emshir me saktesisht te Kullat e Arabëve,ndodhet ne katin e 3-të eshte e mobiluar komplet,ka pamje ne lindje,jug dhe perendim,dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
3 dhoma gjumi
koridor
banjo
shpajz
dy ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.vil
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »