SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
108380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 88m2 me dy dhoma gjumi sallon,kuzhin,banjo dhe magazin ka edhe dy ballokn.Banesa eshte ndertim i ri dhe eshte shum funksionale per banim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Tirana, Albania
+377 44 184 802 +37745 588 818
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »