SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESSA NE FUSHE KOSOVE TE VIVA FRESH
Çmimi :
€42,750.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
108388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e cila gjindet ne Fushe Kosove te Viva Fresh ndertuesi Art Construction,ndodhet ne katin e 5-te,eshte e pa mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.ar
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »