SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen 80m2 ne breg te diellit mbi konvikte 044317319
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne breg te diellit mbi konvikte(banesat e kuqe afer shkolles Ismail Qemajli).Banesa ka 1 sallon, 2 dhoma gjuma, kuzhinen, 2 koridora, 2 banjo, shpajz, dhe ballkon po ashtu pamje edhe nga konviktet por edhe nga shkolla pra nga te dy anet. Lifti eshte ne funksion po ashtu edhe banesa ka dokumentacion te rregullt. Shitet urgjent!
Informata rreth publikuesit
Fahrie
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »