SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE MATI 1 TE NDERTESAT E REJA
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
108393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e cila gjindet ne lagjen e Spitalit ne Mati 1,ndodhet ne katin e 6-te,eshte e pa mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
shpajz
ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.na
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »