SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA MRAPA TEATRIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
108413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen me qira ne rrugen Shaban Palluzha mrapa teatrit Banesa ka 70m2 plus teras 30m2 eshte e mobiluar komplet dhe ka uje 24ore.. tel:044/712/776
Informata rreth publikuesit
Rilind
Prishtinë
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »