SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kati i shtepis me Qira
Çmimi :
€720.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '15
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
108416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në lagjen Taslixhe Ipet kati i shtëpis me QiraKati posedon--4 Dhoma, 1 Zyre, 1 Banjo, 1 Kuzhin, Koridor Hyrja e veqant në ShtëpiNxemje Qëndrore me Pellet, Uj 24 OrëShtëpia gjendet në Taslixhe afer RestaurantitIl Pasatore. në qmimin jan përfshir të gjithat shpenzimet si uji, rryma bërllogu dhe taksat komunale Ju Mirpresim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
naim
Prishtinë
044808801
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »