SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi prej 200m2 ne Besiane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
10842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepija eshte dy katshe dhe ka dy hymje ore te veqant te rrymes kati i pare dhe i dyt
kati i pare ka dy dhoma te fjetjes,sallonin,kuzhinen dhe banjon.
Te njejtin plan ka edhe kati i dyte
Cmimi sipas marreveshjes
Te interesuarit mund te lajmrohen ne
Tlf:049 668 395 dhe 044 524 600
Informata rreth publikuesit
Betim
Besianë
044524600
Besiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »