SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA NE EMSHIR
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
108423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA ME QIRA NE EMSHIR
Banesa ka 80 m², kati 2, dhe ka ketè renditje:
Sallon me kuzhinè
2 dhoma gjumi
2 Wc-ja
Ballkon
Banesa eshte e pamobiluar
Garazhè nentoksore dhe parking rrugor!
Qmimi: 250 euro

Kontakti: Tel/Viber
045 951358
049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »