SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartment me qira
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
10844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartmenti posedon : 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite me kuzhin, banjo dhe ballkon. Apartmenti eshte perafersisht 90 m2. Eshte i mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Ermal
Prishtinë
049 666 191
Prishtine, Tring Smajli ( Te parku i qytetit) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »